Kültür-Sanat

Şahsiyet Meksika’da da Çekilecek

Şahsiyet dizinde oynadığı Agah Beyoğlu karakteri ile Uluslar arası Emmy Ödülleri’ne layık görülen ve Türkiye’nin ilk kez Emmy Ödülü’nü alan isim Haluk Bilginer’in ülkemiz ve dünya kamuoyunda geniş yankı uyandırmasının ardından, Şahsiyet dizisi dünya gündemine geldi. Haluk Bilginer’in dünya çapında sağladığı bu başarının ardından Meksika, Şahsiyet dizisini kendi ülkesinde uyarlamak için düğmeye batı. Türkiye ile yapılacak olan ortak bir çalışma ile gerçekleştirilecek olan dizi projesi için ilk çekimler 2020 yılının Şubat ayında başlayacak.

Ay Yapım tarafından Türkiye ayağı yürütülecek olan projenin Meksika ayağında ise Viacom International yapım şirketi bulunuyor. Bu iki şirketin ortak çalışması ile şubat ayında başlayacak olan çekimler için yürütülen organizasyon, NATBE Miami Fuarı’nda kamuoyu ile paylaşıldı.

Dizinin Adı; El Asesino Del Olvido

Before I Forget yani El Asesino Del Olvido olarak Meksika ekranlarına gelecek olan dizide başrol oyuncusu Paulina Gaitan ve Damian Alcazar olacak. Dizinin yönetmenlik görevini ise üstlenecek olan isim; Ernosto Contreras olacak. Meksika uyarlaması yapılacak olan dizide, Agah Beyoğlu karakterinin adı Pascual olacak ve geçmişte işlenen bir suç nedeniyle suçluların peşine düşmüşken Jimena karakteri ile tanışacak.

On bölüm olarak tasarlanan El Asesino Del Olvido dizisi Meksika’nın farklı farklı şehirlerinde çekilecek. Geçtiğimiz yılın Nisan ayında Onur Saylak tarafından trailerı çekilen dizi daha önce La Screenings’te sunulmuştu.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı