Kültür-Sanat

Kraliyet Ailesine Kötü Haber: Animasyon Dizisi Geliyor

Birleşik Krallık’ın üst zümresini oluşturan, ülke yönetiminde tamamen bir söz sahibi olmasa da sembolik olarak varlığı büyük önem taşıyan Kraliyet Ailesi için kötü haber: animasyon filmleri geliyor. Prens George’un gözünden anlatılacak olan bu dizi, komedi türünde bir animasyon olacak ve Kraliyet Ailesi’nin yaşantısını konu edinecek.

HBO Max kanalında yayınlanması planlanan dizide henüz altı yaşında olan Prens George anlatıcı olacak ve Kraliyet Ailesi’nin yaşadıkları ekranlara Prens George’nin gözünden aktarılacak. Üstelik bu dizide, Family Guy’ın da senaristi olan Gary Janetti yazacak. Deadline’dan edinilen bilgiye göre; Kraliyet Prens’i olan Harry, Orlando Bloom, Harry’nin eşi Meghan Markle’ı ise Condola Rashad seslendirecek. Ayrıca,Prens William’ın eşi olan Kate Middleton’ı Lucy Punch ve Prens William’ı Game of Thrones’ta rol alan Iwan Rheon seslendirecek.

Dizinin Senaristi Sosyal Medya Hesabında Haberi Verdi

Gary Janetti kendisine ait olan sosyal medya hesabından Kraliyet Ailesi’nin animasyon dizinin yapılacağını duyurdu. Kraliyet Ailesi’nin çalkantılı hayatını, aile bireylerinin birbirleri ile olan ilişkilerini ekranlara getirecek olan animasyonda, açık bir şekilde Kraliyet Ailesi hicivleri yapılacak. Filmin senaristi ise bu animasyon dizisi haberini ‘George memnun’ olarak paylaştı.

Konuya ilişkin olarak açıklama yapan isimlerden bir tanesi de; HBO Max yöneticisi olan Sarah Aubrey. Aubrey, Instagram’da paylaşım yapan Gary Janetti’nin heyecanını paylaştığını ve bir an önce ekranlarında bu animasyona yer vermek istediklerinden bahsetti.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı