Kültür-Sanat

İzmir’in Kızları Geliyor

24 kişiyle ve 24 Sezen Aksu şarkısı ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan İzmir’in Kızları müzikli oyununda beklenen afiş yayınladı. Seksenli yılların ruhunu en iyi şekilde yansıtacak olan ve izleyicileri etkilemeye hazırlanan müzikalde birbirinden başarılı birçok oyuncu bulunuyor. Most Production tarafından yapımcılığı üstlenilen müzikal ilk olarak seyircileri ile 24 Ocak 2020’de Uniq Hall’de buluşacak.

Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği müzikal için satışa sunulan prömiyer biletleri çoktan tükendi. Bu müzikalde koreografi Selçuk Borak tarafından hazırlandı ve müzik editörlüğü görevini Murat Cem Orhan yaptı. 24 oyuncusu ve 24 Sezen Aksu şarkısı ile beklenen İzmir’in Kızları için geri sayım başladı.

Dev Oyuncu Kadrosu

İlk defa seyircisi ile buluşmaya hazırlanan İzmir’in Kızları müzikli oyununda en dikkat çekici olan ise dev oyuncu kadrosu. Tam tamına 24 oyuncunun yer aldığı müzikal için çalışmalar tamamlandı ve ekipte bulunan Olgun Toker, Seda Akman, Parla Şenol, Gökçe Bahadır, Derya Alabora ve Burak Sevinç izleyicileri eğlendirmek için geri sayıma başladı.

24 Oyuncu 24 Ocak

24 ünlü, başarılı ve usta oyuncunun yer aldığı İzmir’in Kızları müzikli oyunu ilk temsili için oldukça uyumlu bir tarih seçildi. Buna göre; Ocak ayında seyircileri ile buluşacak olan ve Türkiye’nin çeşitli illerinde gösterime girecek olan İzmir’in Kızları ilk olarak 24 Ocak’ta ve İzmir’de sanatseverleri ile buluşacak.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı